Lütfen bu mesajdan kurtulmak için. Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 14,194
» Son Üye: Noventa
» Toplam Konular: 670
» Toplam Yorumlar: 885

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 10 kullanıcı aktif
» 1 Kayıtlı
» 6 Ziyaretçi
Applebot, Google, Twitter, nullsix

Son Aktiviteler
Erdek Tatil Rehberi
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: nullsix
52 dakika önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Evden eve nakliyat, ofis ...
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: nullsix
1 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Yeni Sınav Sistemi ve Pua...
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: Noventa
1 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Doğal Sabun Nedir? Nerede...
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: Noventa
1 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Can Yücel Tarafından Söyl...
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: Noventa
1 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Sarıyer Altınkum Bayanlar...
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: nullsix
1 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Türkçe resim upload platf...
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: nullsix
2 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
New project started to be...
Forum: Ziyaretçi Defteri Özel
Son Yorum: betteye69
2 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Numaralı güneş gözlüğü si...
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: nullsix
2 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
Oksijen Tüpü Kirala
Forum: SİTE EKLE
Son Yorum: nullsix
2 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2

 
  Erdek Tatil Rehberi
Yazar: nullsix - 52 dakika önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Site adı : Erdek-erdek.com

Site başlığı : Erdek Tatil Rehberi

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Nisan 2008

Site ile alakalı tanıtım mesajı : Erdek’te unutulmaz bir tatil deneyimlemek ister misiniz? Cevabınız evet ise, hiç vakit kaybetmeden erdek-erdek.com isimli internet adresini ziyaret ediniz. Site ile birlikte, bölgeyi en yakından tanıyabilecek ve gitmeden önce önemli fikirler edinebileceksiniz.

Erdek’te nerede konaklanır, [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ve otellerinin güncel ücretleri nelerdir gibi sorulara yanıt almak için, siz de hemen pek çok kişi gibi bu siteye girişinizi yapınız.

Site içerisinde, çok sayıda kaliteli Erdek pansiyonu, ziyaretçilere kapsamlıca tanıtılmaktadır. Erdek’teki en başarılı pansiyonları bu özel site sayesinde, detaylıca tanıma şansına sahip olabilirsiniz.

Erdek Ocaklar içerisinde konaklamayı planlamakta iseniz, öncesinde mutlaka erdek-erdek.com adresine bağlanmalısınız.

Sitede [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] iletişim bilgileri bulunabilecektir. Bu otellerin bolca sayıda güncel fotoğrafı da yine siteye eklenmiştir.

Erdek tatilinizi hem ekonomik fiyatlara getirmek, hem de çok daha keyifli bir hale sokmak için artık hangi siteden faydalanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Herkese şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Bu konuyu yazdır

  Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve fazlası
Yazar: nullsix - 1 saat önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Web site adı : Colakoglunakliyat.com

Sitenin başlığı : Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve fazlası

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : 08 / 2008

Site - firma hakkında bilgiler : Çolakoğlu Nakliyat ile irtibat kuranlar, buradan diledikleri takdirde [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] hizmeti, diledikleri takdirde ise evden eve nakliyat hizmeti satın alabilir.

Değerli tablolarınızı taşıtmak isterseniz, müzedeki eşyaların bir yerden bir yere taşınması gerekiyor ise ya da piyanonuzu taşıtmayı arzu ederseniz, bu ihtiyaçlarınızı da Çolakoğlu Nakliyat ile birlikte karşılayabilirsiniz.

Çolakoğlu Nakliyat vasıtasıyla, hem şehir içi, hem şehirler arası, hem de uluslararası nakliyat hizmetleri satın almanız mümkün olabilir. Her ihtiyaca cevap verebilecek nakliyat hizmetleriyle büyük beğeni toplayan firma, sektöründe uzunca bir süredir faaliyet göstermektedir.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] hizmeti almayı planlıyorsanız, bu hususta gönül rahatlığı ile Çolakoğlu Nakliyat tercihinde bulunabilirsiniz. Sunulan hizmetten memnun kalırsanız, firmayı taşınma hazırlığı içerisinde olan dostlarınıza da önermeyi unutmayınız.

Çolakoğlu Nakliyat firmasının, nakliyat, eşya depolama ve paketleme hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiler almak için, colakoglunakliyat.com isimli internet adresini hemen ziyaret ediniz.

Telefon: 444 65 02

Bu konuyu yazdır

  Yeni Sınav Sistemi ve Puan Hesaplama Şekli
Yazar: Noventa - 1 saat önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Fakat aslında YKS ile eski sistem arasında aşırı bir farklılık yoktur. Daha önceki senelerde Mart ayında YGS ve haziran ayında LYS yapılıyordu. Bu sene ise iki sınavın tek bir güne çekildiğini düşünmeniz işleri kolaylaştıracaktır. İki oturum şeklinde yapılacak olan sınavın ilk oturumunun ismi TYT (Temel Yeterlilik Testi), ikinci oturumunun ismi ise AYT (Alan Yeterlilik Testi) olarak tanımlandı. YGS – TYT ve LYS – AYT benzeşmesini yapmamız doğru olacaktır. İlk oturumda daha temel konuların işlendiği ve yine tüm müfredattan sorumlu olacağınız bir sınav sizi bekliyor. İkinci oturumda ise alanınız ile ilgili sorular karşınıza gelecektir. AYT’nin geçerli sayılabilmesi için ilk oturumunda belirli bir puanı yakalamanız gerekmektedir.

Peki nasıl yapılacak? Bu konuda ÖSYM tarafından yayınlanan yönelgeleri takip etmek yeterli olacaktır. Hepsi için belirli bir katsayının yazıldığını görüyoruz. Bu katsayılar üzerinden ise sistemimiz oluşturularak size en doğru puan sonucunu verecektir. Ayrıca diploma notunuza göre Ham ve Yerleştirme puanı olarak iki farklı şekilde sonuç çıkmaktadır. Böylece deneme sınavı puanı hesaplama için veya direkt sınavınızın ardından ne kadar bir puan beklediğinizi görüntülemek için sistemimizi kullanabilirsiniz. 23-24 Haziran’da yapılacak sınava hazırlanırken yksdestek.com sizin yanınızda!

Bu kısımda da TYT Puan hesaplama konusunu göreceğiz. Yükseköğretim Kurumları Sınavı olarak belirlenen yeni sınav sisteminin ilk oturumunun ismi Temel Yeterlilik Testi’dir. Bu aşamanın öncelikli amacı, temel olarak öğrencileri sınamak ve bir puan ortaya çıkarmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda yapılan ve Mart ayında gerçekleşen YGS ile benzeştirebiliriz. Çünkü iki sınavda da öğrenciler tüm derslerden sorumluydu ve sorular temel düzeyde gelmekteydi.

En çok sorulan soruların başında da AYT Puan Hesaplama Nasıl yapılır? sorusu geliyor. LYS ile benzer olarak gördüğümüz ikinci oturum sınavının ismi AYT yani Alan Yeterlilik Testi’dir. Bu aşamadaki temel amaç ise öğrencilerin alanlarına göre belirleyici soruları çözmesidir. Toplamda 4 tane alan mevcuttur ve öğrenciler kendi alanlarının sorularından sorumlu olup, alan dışı sorular ekstra puan getirmemektedir.

Sınav sistemi değiştiği için YGS ve LYS puan hesaplamalarını ve denemelerini artık göz ardı etmenizde fayda var. Gerek sınav zamanları, gerek sınav süreleri ve gerekse sınavdaki soru sayıları bakımından birçok farklılık söz konusu. Şu an hali hazırda bulunan YGS – LYS puanınızı hesaplayan site veya uygulamaların dışında güncel YKS puan hesaplama servislerini kullanmanız sizin faydanıza olacaktır.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır

  Doğal Sabun Nedir? Nereden Satın Alınmalı?
Yazar: Noventa - 1 saat önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Doğal sabun kullanımının bebeklikten itibaren olması sağlıklı nesillerin yetişmesi için önemlidir. Günümüzde kullanılan sentetik temizleyiciler SLS, Alkol, petrol-paraben ürünleri, E.D.T.A, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular, sülfatlar, ve bazı kimyasal koruyucu maddeleri içerirler. Bu maddeler cilde temas eder, gözeneklerden emilir ve vücuttan atılmaz, kimyasal birikim yaparlar. Bu birikimler vücudumuzda kanser dahil olmak üzere ciddi hastalıkları tetikler.

Natura Sabun Kimdir, Ne Yapar ?

Natura Doğal Sabun, içeriğinde kimyasal madde bulunmayan, soğuk süreç üretimi doğal sabunlardır. Türkiye’nin en büyük toptan %100 doğal sabun üreticisiyiz. Ürünlerimiz 24 yıllık sabun tecrübeli kimya mühendisi Uğur Öztemiz ve ekibi tarafından el yapımı olarak üretilmektedir. Biz Natura Sabun olarak sadece sıradan bir doğal sabun üreticisi olmaktan ziyade, sağlıklı nesillerin yetişmesi için doğal ürünlerin kullanımının önemini her geçen gün daha fazla insana belirtiyoruz. Öncelikli amacımız, doğal sabun satışı öncelikli olmak üzere, cilt temizleme ve bakım ürünlerinde tamamen doğallığı koruyarak, her geçen gün daha fazla insana doğal kalmanın bilincini aşılamaktır. Yapılan araştırmalara göre önümüzdeki 20 sene içerisinde, insanların günümüz hayatında yoğun olarak maruz kaldığı kimyasallar ve kanserojenlerden dolayı, sağlık durumumuz git gide daha fazla olumsuz etkilenmeye devam edecek. Buna bir son vermek için, bilinçlendiriyoruz.


Natura Sabun Olarak Ürünlerimizin Farkları

Natura Sabun olarak ürünlerimiz deneyimli Kimya Mühendisi ve ekibi tarafından üretilmektedir. Ürünlerimizde SLS, Alkol, petrol-paraben ürünleri, E.D.T.A, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular, sülfatlar, ve bazı kimyasal koruyucu maddeleri kullanmıyoruz. Uzak doğudan gelen sabun cipsleri ile imalat yapmıyoruz. Ürünlerimizde sentetik kimyasal herhangi bir boyar madde kullanılmamıştır, renklendirmek için sadece doğal kök boyalar kullanıyoruz. Bazı ürünlerimiz ise bitkisel yağların öz renklerinden faydalanılarak üretilmiştir.

Özel Teknik – En Kuvvetli Ve Kalıcı Doğal Kokular

Doğal sabun satışı üretiminde tabuları yıktık. Üretim esnasında uyguladığımız özel bir teknik ile sabunlarımızın şifalı özelliğinden ödün vermeden kokularını çok kuvvetli ve kalıcı yapıyoruz. Soğuk Proses Üretim Tekniği İle Doğal Şifalı Yağlardan Tam Olarak Faydalanın. Doğal sabunlarımız belirli bitkilerden elde edilmiş saf yağları (Zeytinyağı, Defne, Hindistan cevizi, Hint, Kakao, Badem, Lavanta, Portakal, ve Yasemin Yağı gibi doğal bitkisel yağlar) kullanarak soğuk işlem (C/P) metoduyla üretilmektedir. Çoğu bitkisel yağ sıcak proses geleneksel sabun üretimi esnasında yüksek sıcaklıktan dolayı karbonizasyona uğrayarak yararlı özelliklerinin bir kısmını kaybederler. Bu sebepten cold process yöntemi bitkisel yağların sıcak karşısında yararlı özelliklerini kaybetmemesi sebebiyle çok daha faydalıdır. Böylelikle siz örnek verirsek Jojoba Sabunumuzu kullanırken bu sabunun ince çizgilerin ve cilt kırışıklıklarının yok edilmesine yardımcı olma özelliğini tam olarak tecrübe edebileceksiniz.

Kimya Mühendisliği Disiplininin Yarattığı Farkı Ürünlerimize De Yansıtıyoruz

Ürünlerimiz, profesyonel teknikler kullanılarak, üstünkörü bilgiler ile üretilmeyen sabunlardır. Yöresel üreticilerin bahçelerinde yaptıkları geleneksel, alışılagelmiş, sadece çamaşır yıkamada kullanılabilecek az köpüren sabunlara, ve diğer “sözde doğal” sabunlara benzemez. Toptan Sabun üretimimiz tamamen bilimsel olup, kullanılan her yağın “saponification” yani sabunlaşma değerleri bilinmektedir. Bu veriler kullandığımız tüm doğal yağlar için tek tek hesaplanmaktadır. Ayrıca, yapılacak sabunun sertliğini, temizleme gücünü, cilde vereceği kondisyonu, köpüklülüğü, krem özelliğini, INS ve iyodini, doymuş, doymamış yağ özelliğini, kullanılan yağlar arasındaki dengeyi, yağlarda bulunan asitlerin oranlarını (lauric, myristic,palmitic, stearic, ricinoleic, oleic, linoleic, linolenic) kontrol altında tutuyoruz ve her şeyi en ince detayına kadar hesaplayıp üretime başlıyoruz.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır

  Can Yücel Tarafından Söylenen Sözler ve Şiirler
Yazar: Noventa - 1 saat önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Yaşadığı devrin yanında günümüzde de hala akıllara kazınmış sözleri ile bilinen Can Yücel ; kitapları, şiirleri ve sözleri okunması gereken sanatçılarımızdan birisidir. Karmaşık geçen hayatına birçok duyguyu sığdırmış olan şahsiyet ile ilgili sitemizde detaylı bilgiler vereceğiz.

Öncelikle sizlere Can Yücel sözleri ve detaylarını sunacak, ardından da ünlü sanatçımızın şiirlerini paylaşacağız. Kitapları ve kültürümüze kattığı birikimi aktardıktan sonra hayatı ile ilgili detayları da anlatmaya çalışacağız. Özellikle Can yücel şiirleri konusunda, elimizden gelen tüm özveriyi aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıda bazı Can Yücel sözleri yer almaktadır. Dilerseniz diğer Can Yücel şiirleri veya resimli sözleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Yüz kızartıcı bir suç değildir hırsızlık; çalınan birinin kalbiyse eğer.

Galiba yoruldum. Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar… Kendimi her kaybettiğimde, seni de kaybediyor olmaktan yoruldum.

Acılara bakıp da küsme sevdalara, gavura kızıp da oruç bozulmaz. Sök at kafandan acabaları, kemik aynı yerden iki defa kırılmaz.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ”Seni seviyorum” sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Senden ayrılınca anımsadım dünyanın bu kadar kalabalık olduğunu.

İçin yanarken üşümek, yüreğin kan ağlarken gülmek, özleyip de sevdiğini görememek. İşte aşk bu olsa gerek!

Ağlayanı güldürebilmek; ağlayanla, ağlamaktan daha değerliymiş.

Sen mi kaldın dedim düzeltecek dünyayı; vurup kapıyı çıktım.

Eğer çok konuşmak faydalı olsaydı, Allah iki ağız, bir kulak verirdi. Onun için, çok dinleyip az konuşmak gerek.

Gidiyorum ben boş çakallar, sıçmışım ortalık yerinize. Kıçımın fosforuyla aydınlanın siz artık.

Kendi elinle kazdığın kuyuya, aşk, ufacık bir taş atmaktır. Gürültüsü büyüyünce sessizliğin, marifet, yosunlar gibi susmaktır.

Utanılacak bir şey değildir ağlamak, yürekten süzülüp geliyorsa gözyaşı eğer.

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? “Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır

  Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı
Yazar: nullsix - 1 saat önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Web Site İsmi : Bayanlarplaji.com.tr

Site Başlığı : Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2014

Site Tanıtımı : Kadın arkadaşlarınızla harika vakit geçirebileceğiniz, başarılı bir [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] mı arıyorsunuz? Bu durumda sizlere gönül rahatlığıyla Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajını tavsiye ederim. Bu plaj içerisinde, asla ve asla erkeklere rastlanmaz. 8 yaşından küçük erkek çocukları ve kadınlar, plaj içerisinde gün boyu deniz keyfi yaşayabilir.

Plajda görev yapan personellerin de tamamı kadındır. Masmavi denizi, tertemiz kumları ile büyük beğeni toplayan Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajını daha yakından tanımak isterseniz, bu konuda bayanlarplaji.com.tr isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde, plajın boş halinin fotoğraflarını görebileceksiniz. Böylece plaja gitmeden evvel, nasıl bir yer olduğuna dair fikir edinebilirsiniz.

Pek çok kişinin ortak görüşüne göre en iyi [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajıdır. Bu plaja gitmeden evvel, rezervasyon yaptırmanız gerekecektir. Rezervasyonlarınızı gerçekleştirmek adına, bayanlarplaji.com.tr adresindeki iletişim ve rezervasyon menüsünde bulunan formu doldurabilirsiniz. Arzu ettiğiniz takdirde, 0532 243 53 47 ya da 0539 816 15 84 numaralı telefonları arayarak da rezervasyon yapabileceksiniz.

İstanbul'un gerek Avrupa yakasından, gerekse de Anadolu yakasından plaja servisler kalkmaktadır. Kadın arkadaşlarınızla beraber, plaja konforlu servisler içerisinde ulaşmak adına, firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Plajda kadınları; cankurtaran, soyunma kabinleri, mescit, sağlık kabini, özel duş kabinleri, masa, sandalye, şezlong, kafe ve tertemiz tuvaletler bekliyor olacak.

Bu konuyu yazdır

  Türkçe resim upload platformu
Yazar: nullsix - 2 saat önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Türkçe resim upload platformu

Hem Türkçe arayüzü ile, hem son teknoloji sunucularıyla, hem de şık tasarımı ile adından sıkça söz ettiren flashresim.com adresi vasıtasıyla, resim upload ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Ziyaretçilerine sadece tek tuşla [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] etme fırsatı sunan flashresim.com adresine, yirmi megabayta kadar resimler yüklemeniz mümkün olabilecektir.

Siz de bu siteye bağlanarak, resimlerinizi saniyeler içerisinde upload edin ve internet ortamında paylaşma fırsatı yakalayın.

Resim yükle ve paylaş sloganıyla faaliyet gösteren flashresim.com platformu, her geçen gün daha fazla sayıda kişi tarafında tercih edilmektedir. Ayrıca bu siteye yüklediğiniz resimler, kısa süreler içerisinde asla silinmez. Resimlerinizin yıllar boyu saklı kalmasını istiyorsanız, flashresim.com üzerinden upload yapınız.

Bu konuyu yazdır

  New project started to be available today, check it out
Yazar: betteye69 - 2 saat önce - Forum: Ziyaretçi Defteri Özel - Yorum Yok

New hot project galleries, daily updates
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

free intenet porn videos mariah young porn star dirtiest most brutal porn clips celebrity porn upload violated mums porn

Bu konuyu yazdır

  Numaralı güneş gözlüğü sipariş sitesi - Sezeroptik.com
Yazar: nullsix - 2 saat önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Numaralı güneş gözlüğü sipariş sitesi - Sezeroptik.com

Sezer Optik Mağazalarında gerek numaralı, gerekse de numarasız çok sayıda gözlük modeli sizleri bekliyor olacaktır. Sezeroptik.com isimli internet adresine girenler, karşılarında güneş gözlükleri, sporcu  gözlükleri ve yüzücü gözlükleri görebilir. Bu gözlük seçenekleri, numaralı ve numarasız olarak ikiye ayrılır.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] müşterilerine en ünlü markaların gözlüklerini takdim eder. Dünyaca ünlü gözlük markalarının ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın almak isteyen herkes, hiç vakit kaybetmeden sezeroptik.com isimli internet adresine giriş yapabilir.

Lens solüsyonuna ihtiyacınız varsa da, bu hususta sezeroptik.com tercihinde bulunmanızı tavsiye ederiz. Site sayesinde, birçok farklı optik ürün ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamanın keyfine varabileceksiniz.

Tel: 0216 371 25 32

Bu konuyu yazdır

  Oksijen Tüpü Kirala
Yazar: nullsix - 2 saat önce - Forum: SİTE EKLE - Yorum Yok

Oksijen Tüpü Kirala

Nefes alıp verme insan hayatı için çok önemli bir iştir. Solunum güçlüğü yaşayan hastaların rahat nefes alıp vermesi için hastalara oksijen tüpü bağlanır. Oksijen tüpleri doktor kontrolünde kullanılır. Oksijen tüpleri solunum sistemini açar ve hastanın rahat nefes alıp vermesini sağlar. Evlerde oksijen tüpü kullanmak isteyen kişiler özel sağlık medikal ürün satan firmalardan oksijen tüpü tedarik edebilir. Kısa süreli ihtiyaç halinde  [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] işlemi ile bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Oksijen tüpü kiralamak için oksijentupu.net internet adresini kullanabilirsiniz. 2009 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren firma İstanbul temelli Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermektedir.  Oksijen tüpü dışında ihtiyaç duyduğunuz her çeşit sağlık medikal ürün alım satım ve kiralama işlemini bu adres üzerinden yapabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır